Zac Efron

Web pro všechny fanoušky

Muzikál High School Musical 3

High School Musical

A je tu vytoužené třetí pokračování muzikálu High School Musical, tentokrát s podtitulem Senior Year (maturitní ročník).

Ke známým tvářím z předchozích dílů, se připojí tři mladé nastupující hvězdy muzikálové scény. Vedle Zaca Efrona (Troy), Vanessy Hudgens (Gabriella), Ashley Tisdale (Sharpey) a celého zbytku znám partičky se představí Jemma McKanzie Brown (Tiara), Matt Prokop (Jimmie Sota) a Justin Martin (Donny Fox).

Podle názvu už můžeme tušit, že děj se bude točit kolem posledního ročníku střední školy a závěrečné graduace. Velké změny nastanou i ve vztahu Troye a Gabrielly, který prochází krizí. Faktem, že každý z nich chce jít na jinou univerzitu, se jejich cesty rozchází. Ostatní spolužáci spolu s nimi se rozhodnou, že nastudují muzikál, ve kterém se pokusí zobrazit své touhy, obavy ze změn jež budoucnost přináší a své dosavadní zkušenosti.

Se skvělou muzikou a úžasnými tanečními čísly, která maximálně využijí potenciál velkého formátu filmového plátna, bude tento film pro mladé publikum skvělou zábavou s elektrizující energií.

Ještě před dokončením High School Musical 3, Disney Channel už rozhodl o pokračování tohoto úspěšného muzikálu.

Informace o filmu

Natáčení začalo již v sobotu (3. května) a bude probíhat na East High School v Salt Lake City v Utahu znovu pod taktovkou režiséra Kennyho Ortegy.

V amerických kinech se představí 24. října. O české premiéře ještě není rozhodnuto. Plánuje se na přelom října a listopadu nebo až na leden 2009.

Herci

Tiara - Jemma McKanzie Brown

Jemma McKanzie Brown

Jimmie Sota - Matt Prokop

Matt Prokop

Donny Fox - Justin Martin

Justin Martin

WWW

Oficiální stránky filmu High School Musical 3

„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde