Zac Efron

Web pro všechny fanoušky

Muzikál High School Musical 2

High School Musical

V druhém pokračování muzíkálu High School Musical se opět setkáte se stejnými herci: Zac Efron jako Troy, Vanessou Hudgens jako Gabrielou a take Ashley (Sharpay).

Druhý díl začíná koncem školy (What Time Is It?) a odehrává se během letních prázdnin. Všichni se snaží si najít nějakou práci na léto. Sharpay plánuje opět nějaké podrazy na ostatní. Její rodiče vlastní golfový klub Lava Springs. Donutí správce, aby najal Troy na léto. Troy samozřejmě nabídku práce přijme, ale dohodí tam i své spolužáky a samozřejmě i Gabrielu.

To Sharpay ale vubec nechtěla. Správce tak má za úkol se jich zase zbavit. Takže je za různé prohřešky trestá. Troy s Gabrielou je sbírají pěkně svižně a ke třem k vyhazovy z práce už jim chybí jen jeden. Kdo by odolal pikniku na golfovém hřišti nebo večeru v klubovém bazénu. Troy pak s Gabrielou plánuje vystoupit na večeru, kde proběhne soutěž talentů, které se mohou zůčastnit i zaměstnanci klubu. S gabrielou si připraví píseň You Are the Music in Me.

Sharpay ale nasadí jinou taktiku: snaží se zlákat Troy. S pomocí tatínka ho začne odlákavat od Gabriely a spolužáku za vidinou stipendia na vysokou školu. Troy dostane lepší práci, je zván na obědy, kde ho jeho spolužáci obsluhují a podobně. Troy se sice brání, ale také si na to pomalu zvyká. Na spolužáky a Gabrielu přestane mít čas. Sharpay plánuje s Troyem zazpívat na klubovém večeru v soutěži talentů upravenou verzi písně Troye a Gabriely (You Are the Music in Me (Sharpay)). Proto se zbaví i svého bratra Ryana. Ten se zas naoplátku přidá k Troyvým spolužákům a nacvičí s nimi vlastní vystoupení (I Don't Dance).

Sharpay ale překazí i to, když zakáže zaměstnanců vystoupit. Troyovi mezitím dojde (Bet On It), co se děje a že přišel o Gabrielu (Gotta Go My Own Way) i kamarády a pokusí se to napravit. Odmítne vystoupit s Sharpay a donutí ji, aby dovolila spolužákům vystoupit. Nakonec si zazpívá na večeru Troy s Gabrielou (Everyday) a všechno je zase ok.

Informace o filmu

Premiéra: říjen 2007, réžie: Kenny Ortega, scénář: Peter Barsochini, produkce: Don Schain

Herci

Troy Bolton - Zac Efron

Zac Efron

Gabriela Montez - Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens

Sharpay Evans - Ashley Tisdale

Ashley Tisdale

Oficiální stránky Ashley Tisdale

Ryan Evans - Lucas Grabeel

Lucas Grabeel

Chad Danforth - Corbin Bleu

Corbin Bleu

Taylor McKessie - Monique Coleman

Monique Coleman

WWW

Oficiální stránky filmu High School Musical

„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde